" />

Beranda / Tentang Kami / Direktori Staf

Direktori Staf

_________Direktori Staf __________

 
PEJABAT PENGURUSAN        
JAWATAN NAMA   EMEL TALIAN
PENGERUSI        
KETUA PENGAWAI EKSEKUTIF
Sayed Munawar Sayed Mohd Mustar
 
ceo@kotabuku.my
 
PENGURUS KANAN Hasri Hasan  
hasri.hasan@kotabuku.my
 
EKSEKUTIF STRATEGI Aliff Basri   aliff@kotabuku.my 1020
         
         
PENTADBIRAN DAN KEWANGAN        
JAWATAN NAMA BAHAGIAN EMEL TALIAN
         
      hr@kotabuku.my  
EKSEKUTIF PENTADBIRAN DAN SUMBER MANUSIA Raja Puteri Nur Hidayah Raja Osman SUMBER MANUSIA hidayah@kotabuku.my 1031
KERANI SUMBER MANUSIA Thanaletcumy Veeramohan SUMBER MANUSIA renu@kotabuku.my 1033
KERANI PENTADBIRAN Marina Bastian PENTADBIRAN marina@kotabuku.my 1035
PEMBANTU AM Muhammad Mubarak Hasbi PENTADBIRAN mubarak@kotabuku.my 1037
         
EKSEKUTIF MUDA TEKNOLOGI MAKLUMAT Mohd Nor Ariffin Abdul Mutalib TEKNOLOGI MAKLUMAT ariffin@kotabuku.my 1042
         
     
finance@kotabuku.my
 
EKSEKUTIF KEWANGAN Sharifah Alawiyah Syed Husain KEWANGAN sharifah@kotabuku.my 1030
KERANI KEWANGAN Norhisham Suman KEWANGAN norhisham@kotabuku.my 1032
KERANI KEWANGAN Norzilah Sazali KEWANGAN norzilah@kotabuku.my 1034
         
EKSEKUTIF USAHA NIAGA SOSIAL Moganam a/p Batumalai ANTARABANGSA, PRODUK, PROJEK moganam@kotabuku.my 1024
         
PEMASARAN DAN KOMERSIL        
JAWATAN NAMA BAHAGIAN EMEL TALIAN
     
sales@kotabuku.my
 
EKSEKUTIF KANAN PEMASARAN DAN JUALAN Suzana Amir Husin PEMASARAN DAN JUALAN suzana@kotabuku.my 1009
EKSEKUTIF PEMASARAN DAN JUALAN
Muhammad Ramzi Mohamed Khir PEMASARAN DAN JUALAN ramzi@kotabuku.my 1008
EKSEKUTIF PEMASARAN DAN JUALAN Shah Amirul Azim Shah Jehan PEMASARAN DAN JUALAN azim@kotabuku.my 1011
KERANI PEMASARAN DAN JUALAN Nur Syuhaida Jamalluddin PEMASARAN DAN JUALAN syuhaida@kotabuku.my 1014
         
PEMBANGUNAN KAPASITI DAN PENYELIDIKAN        
JAWATAN NAMA BAHAGIAN EMEL TALIAN
         
     
akb@kotabuku.my
 
EKSEKUTIF  Aliff Basri PENYELIDIKAN DAN AKADEMI/HAKCIPTA aliff@kotabuku.my 1020
EKSEKUTIF AKADEMI KOTA BUKU Rusnajaa Mohd Yusoff PENYELIDIKAN DAN AKADEMI rusnajaa@kotabuku.my 1015
         
     
editorial@kotabuku.my
 
EKSEKUTIF EDITOR Nadhiya Norizam KONTENS/EDITORIAL nadhiya@kotabuku.my 1060
PEMBANTU EDITOR Shamsul Amin Md Yusof KONTENS/EDITORIAL sam@kotabuku.my 1043
         
         
EKSEKUTIF Zarifah Zahirah Juanis DIGITAL zarifah@kotabuku.my 1059
PEMBANTU Norfaridatul Jamaliah DIGITAL faridatul@kotabuku.my 1017
         
LAIN-LAIN        
GERAN MALAYSIANA 
  SEKETARIAT
malaysiana@kotabuku.my
 
KLTCC   SEKETARIAT
kltcc@kotabuku.my
 
KOTABUKU   PENTADBIRAN/KORPORAT
info@kotabuku.my
 
AKADEMI KOTA BUKU ACADEMY
  SEKETARIAT
akb@kotabuku.my
 
GERAN TERJEMAHAN   SEKETARIAT
grants@kotabuku.my
 
BOOKCAPITAL   KHIDMAT PELANGGAN
bookcapital@kotabuku.my